Kontrola lihovaru Vackových dopadne špatně, v seriálu Slunečná dostanou asi tučnou pokutu

Vackovy čeká pořádná rána. Nečekaná kontrola v lihovaru Štěpánovou vinou přinese zásadní komplikace a obvinění. Jaká? Na to se podívejte ve 44. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě.
Štěpán zapříčiní v seriálu Slunečná lihovaru velké potíže
Štěpán zapříčiní v seriálu Slunečná lihovaru velké potíže
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Kontroly celní správy v rodinném lihovaru Vackových probíhaly vždy podle zaběhnutého scénáře – po láhvi kvalitního moku každému a kontrola byla vykonána. Jenže časy se mění, protože do místního oddělení přišel nový inspektor, který dodržuje trochu jiná pravidla.

A o tom se Vackovi přesvědčí hned při první kontrole. Problém by pravděpodobně nastal tak jako tak, ale celou situaci ještě zhorší Štěpán, který, aniž by o tom kohokoliv z rodiny uvědomil, měnil skladové zásoby.

Podívejte se na sestřih z toho, jak kontrola v lihovaru v seriálu Slunečná probíhala:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (44): Kontrola lihu

Jak celá záležitost dopadne? To sledujte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete vidět již nyní v exkluzivní on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama