Leoš uhodí v seriálu Slunečná na Lídu. Není náhodou Štěpán jeho syn?

Od momentu, kdy se Franta Vacek dozvěděl, že Štěpán není jeho biologický syn, to neustále řeší, především se svým nejlepším kamarádem Leošem. A toho napadne, jestli čistě náhodou není biologickým otcem Štěpána on. S touto svou domněnkou vyrazí rovnou za Lídou. Ta ho ale vypoklonkuje. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.
Leoš se domnívá, že je otcem Štěpána ze seriálu Slunečná
Leoš se domnívá, že je otcem Štěpána ze seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Franta Vacek je úplně vedle z toho, že se dozvěděl, že není biologickým otcem Štěpána. Za jeho tátu se samozřejmě pořád považuje, vrtá mu ale hlavou, s kým mu tak mohla Lída během jeho práce v Německu zahýbat. S obavami se samozřejmě svěří svému nejlepšímu kamarádovi Leošovi.

A jelikož je Leoš sice jeho nejlepší kámoš, ale zároveň si v době, kdy Franta jezdíval do Německa, začal něco s Lídou, přemýšlí Leoš o tom, zda není Štěpán náhodou jeho. Zeptá se na to přímo Lídy! Jak bude reagovat?

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (3): Je Štěpán syn Leoše?

Kdo je tedy otcem Štěpána? A čím Leoše Lída pořádně naštve? To uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

reklama

reklama