Lída chce škodit. V seriálu Slunečná nafackuje kvůli Jankovi a Týně svému šéfovi

Lída Vacková je pořádná mrcha. To se všeobecně ví. Tentokrát se rozhodne překazit opětovně plány Týny a Janka. A neváhá při tom jít přes mrtvoly. Nebo přes facky, zejména když se jedná o jejího nadřízeného a bývalého milence. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.
Lída bude v seriálu Slunečná Týně opět škodit
Lída bude v seriálu Slunečná Týně opět škodit
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek, Týna a jejich investor potřebují kolaudovat budovu ozdravovny, aby mohli konečně rozjet velké podnikání a pomoct ženám, kterým se nedaří otěhotnět. Každému podnikatelskému záměru Týny se Lída snaží stůj co stůj zabránit. A nyní má jedinečnou možnost!

Společně se svým nadřízeným a bývalým milencem mají nyní novou stavbu zkolaudovat a právě tomu chce Lída zabránit. Podle jejího kolegy ale není jediný důvod, proč kolaudaci nepovolit. To Lída odmítá připustit. A vůbec jí nevadí na svého kolegu zatlačit a vyhrožovat mu tím, že všem řekne nejen o jejich vztahu, ale také o jeho dalších záletech. A pak mu dokonce vlepí facku!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (61): Lída vyhrožuje

Jak se na tohle bude Lídin nadřízený tvářit? Podaří se Lídě nakonec kolaudaci zabránit, nebo vymyslí ještě něco horšího?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

reklama

reklama