Lída má v seriálu Slunečná velký byznys plán. Zahrnuje svatbu Štěpána a Týny!

Že by se Lída tak těšila na svatbu svého syna s Týnou kvůli tomu, že by chtěla, aby byl její syn šťastný? To si snad nikdo, kdo Lídu zná, nemůže myslet… A také, že to tak není. Lída má totiž plán, jak vydělat těžký peníz. Podívejte se na to ve 23. epizodě seriálu Slunečnou, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.
Lída má v seriálu Slunečná jasný plán
Lída má v seriálu Slunečná jasný plán
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Lídu už od svatby s Frantou štvalo, že ji Vackovi berou jako chudou příbuznou, která se provdala do bohaté rodiny. A pravda je, že děda Vacek si to své snaše nikdy neodpustí připomenout. Jenže Lída je ambiciózní žena a nyní vycítila obrovskou šanci.

Statek brala jako ideální šanci k rozjezdu už od úmrtí Martina Popelky. Nyní, když se jí ale konečně povedlo dotlačit Štěpána a Týnu ke svatbě, je to ještě lepší. A co ale se statkem vlastně zamýšlí? Dědovi Vackovi to pěkně vysvětlí.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná už teď:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (23): Velky´ byznyspla´n

Jenže vzhledem k tomu, že Štěpánovi ani Týně se do sňatku moc nechce, Lídin byznys je v ohrožení… Jak to se svatbou dopadne?

Na to se podívejte ve 23. epizodě seriálu Slunečnou, kterou Prima vysílá v úterý 31. března ve 20.15. Nebo se na ni můžete podívat už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!