Lída Vacková je ďábel. Sledujte extra video ze seriálu Slunečná!

Ve čtvrteční epizodě seriálu Slunečná se opět prokáže Lídina pravá povaha. Podívejte se na to na Primě od 20.15. Bude riskovat pověst rodinného lihovaru.
Štěpán nechce v seriálu Slunečná matku poslouchat
Štěpán nechce v seriálu Slunečná matku poslouchat
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Průšvih s nevydařenou kontrolou v lihovaru a s tím související zabraný lihovar, který není možné využívat, má potenciál vyeskalovat podle Lídy ve výrazně větší problém. Jelikož se chystá místní košt, Vackovi si podle Lídy nemohou dovolit, že by se jejich pálenky nekoštovaly. Pak by totiž bylo každému ve vsi jasné, že kontrola nedopadla dobře. Což by výrazně poškodilo kredit rodiny Vackových ve vsi.

Vymyslí proto veskrze ďábelský plán – skoupit nejlevnější patoky, dochutit je trestí a na koštu je pak prezentovat za jejich vlastní. Nápad se nikomu dalšímu z rodiny nezamlouvá, protože je podle nich ve hře ještě daleko větší problém, Lída je ale neoblomná.

Sledujte v sestřihu, jak budou Franta a Štěpán zoufalí:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (45): Patoky se nalévat nebudou. Nebo ano?

Podvolí se nakonec pevné ruce hlavy rodiny? Nebo vymyslí plán, jak uspokojit jak Lídu, tak rodinnému lihovaru zachovat alespoň nějaké renomé. Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama