Lída zmlátí Týnu. Proč? Podívejte se na to už teď ve videu ze seriálu Slunečná

Lída Vacková má na Týnu vztek. A pravda je, že oprávněně, když nechala Štěpána stát před oltářem. Když ale Týnu fyzicky napadne, zdá se to jako přehnaná reakce snad úplně všem. Podívejte se na to už teď ve videu a nezapomeňte se dívat v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Slunečná.
Týna dostane od Lídy v seriálu Slunečná pěstí
Týna dostane od Lídy v seriálu Slunečná pěstí
FTV Prima/ Slunečná

reklama

To, že se neuskutečnila svatba mezi Štěpánem a Týnou, štve Lídu hned z několika důvodů. Ne snad, že by jí bylo tak líto Štěpána, ale jeho svatbu s Týnou brala jako prostředek k tomu, jak snadno přijít ke statku. Vždyť už ostatně měla i jasně stanovený byznys plán, co se statkem udělá.

Lídu ale štve také to, jak vypadá v očích ostatních lidí ze vsi. Má pocit, že Týna ji i celou jejich rodinu před Slunečnou zostudila, když nepřišla k oltáři. Samotné Týně je jasné, že její chování nebylo zcela korektní, přijde se proto Štěpánovi až domů omluvit. Jak ale promptně usoudí děda Vacek, nápad to určitě není dobrý, což se potvrdí v momentě, kdy Týnu u sebe v domě zaregistruje Lída. Na Týnu se vrhne jako vzteklý pes.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (24): Lída namlátí Týně

Oplatí Týna Lída stejnou mincí, nebo se k fyzickým útokům nebude snižovat? A jak moc bude Lída Týně ztěžovat život? Na to se podívejte již v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Teroristka

Top 5 nejnovějších českých filmů právě ONLINE ve Videopůjčovně. Užijte si kino doma bez reklam!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!