Lucie Benešová hraje v seriálu Slunečná bývalou prostitutku. Podívejte se na rozhovor!

Róza, kterou Lucie Benešová hraje v novém seriálu televize Prima Slunečná, je bývalá prostitutka, která v současnosti vypomáhá u Popelkových na statku. Podívejte se na rozhovor s herečkou.
Lucie Benešová alias Róza ze seriálu Slunečná
Lucie Benešová alias Róza ze seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Statek Na Slunečné, to je místo, kde se vyrábí ten nejlepší kozí sýr a kam si může každý, z blízka i daleka, zajít na dobré jídlo a pivo. Právě tady pracuje Róza, bývalá prostitutka, která se snaží navrátit do normálního pracovního života. A na statku u Popelkových se jí to dost dobře daří.

Róza Týně Popelkové a jejímu tatínkovi pomáhá vyrábět sýr, její doménou je ale především místní hospoda. Za pípou se Róza cítí jako doma. Jak to má ale její herecká představitelka Lucie Benešová – preferujte spíše pivo nebo víno? A jak dlouho jí trvalo, než se naučila pivo správně načepovat?

Podívejte se na rozhovor k seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná: Rozhovor s Lucií Benešovou

Na seriál Slunečná se budete moci podívat již v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře! Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouho chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!