Lucie Polišenská a Jan Plouhar zahořeli sesterskou láskou v seriálu Slunečná

V novém seriálu Slunečná, který odstartuje v předpremiéře už 11. ledna, se představí herečka Lucie Polišenská a Jan Plouhar coby sourozenecké duo. Znají se léta, takže najet na tuhle láskyplnou vlnu nebyl ani pro jednoho problém. Dokonce se velmi rádi sourozenecky škádlí.
Lucie Polišenská a Jan Plouhar v seriálu Slunečná 2
Lucie Polišenská a Jan Plouhar v seriálu Slunečná 2
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Ona je nejlepší kamarádkou hlavní hrdinky Týny (Eva Burešová), on s ní chodí. Lucie Polišenská coby Julie Vacková se stará o čísla a ekonomiku statku, Jan Plouhar jako Štěpán Vacek je zase kluk na statku k ruce a pro všechno. „V jádru je to hodný kluk, snaží se pomáhat tátovi, o mámě si myslí své, ale jak to tak bývá, rodiče si člověk nevybere. Taky je mladý, nevybouřený, takže se podle toho chová. Umí ulítnout a být trochu nevěrný,“ poodhaluje svou postavu Plouhar, který se svou seriálovou holkou nesetkává poprvé.

Seriál Slunečná startuje 11. ledna

„S Evou Burešovou jsme se znali, protože podobný pár jsme hráli v seriálu Modrý kód, kde jsem jí jako sestřičku sbalil, než se na mě provalilo, že jsem ženatý. Takže takový hajzlík a v tom se moc ty role nezměnili.“

Lucie Polišenská a Jan Plouhar v seriálu Slunečná 5
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lucie Polišenská a Jan Plouhar v seriálu Slunečná 5

Oproti Lucii Polišenské tak měl herec výhodu, protože tyhle dvě se poprvé potkali až na place. „Rychle jsme se ale skamarádili. Trávíme tady spolu hodně času, sedly jsme si a je to fajn. Velkou radost mám i z mého bráchy, kterého hraje Honza Plouhar. Známe se z divadla přes deset let a to je pak o moc jednodušší práce na place. Jsme dobrá sourozenecká dvojice,“ přiznává herečka a dodává, že ta její Julie, ač je bezstarostná, tak občas nějaké trápení s chlapy si vychutná.

Lucie Polišenská a Jan Plouhar v seriálu Slunečná 6
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lucie Polišenská a Jan Plouhar v seriálu Slunečná 6

„S Luckou jsme se potkali v divadle, kdy ona končila školu a já jsem byl v Ústí nad Labem už nějaký ten rok. Začali jsme zkoušet jednu hru, kde je opravdu nekorektní humor a děláme si tam srandu z každého, Lucku nevyjímaje, takže ta je už, troufám si říct, zvyklá na všechno,“ vzpomíná na začátek přátelství Plouhar.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!