Mají Lukáš a Karolína šanci u Týny a Janka? Na to odpoví v úterý Slunečná

Na Slunečné se chystá svatba Julie a Martina. Na ní se jasně ukáže, že Lukáš ani Karolína nemají u Týny s Jankem žádnou šanci na lásku. Náhodou se ale všechno možná změní. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!
Dají se Týna a Janek v seriálu Slunečná zase dohromady?
Dají se Týna a Janek v seriálu Slunečná zase dohromady?
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Lídě Vackové se podařilo to, po čem tolik toužila – Julii a Martinovi zorganizovali obrovskou svatbu. Tedy přesný opak toho, po čem toužila Julie. Došlo jí ale, že by jí na vlastní svatbě rodiče a přátelé opravdu chyběli, a tak matce dala volnou ruku. To ale netušila, co všechno si Lída vymyslí…

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (60) - upoutávka

Na svatbě se samozřejmě sejde i milostný čtyřúhelník Janek, Týna, Karolína a Lukáš. Z toho, jak se k sobě Janek s Týnou chovají, je evidentní, že k sobě mají blízko, a to dokonce mnohem blíž, než sami tvrdí. Pro Lukáše a Karolínu to znamená jediné – nemají šanci. Možná by to ale mohli zkusit spolu?

Podívejte se na video:

Karolína s Lukášem to nakonec dohromady dají, ale nečekaným během událostí pochopí Týna všechno úplně jinak. Janek bude totiž nucen Slunečnou kvůli práci narychlo opustit, o čemž se ale Týna nedozví. Když pak načape Karolínu s Lukášem v Jankově pokoji v nejlepším, situaci vyhodnotí jinak, než se ve skutečnosti stala.

Sledujte vyústění ve videu:

A to nebudou jediné změny, co se na Slunečné budou dít. Profesor se rozhodne k razantnímu kroku – po popichování Eriky i Rózy se rozhodně oholit si bradku. A právě Róza by mu s tím měla pomoci. Profesor tajně doufá, že by tím mohl u Rózy vyvolat zájem. Popravdě řečeno, jeho oholená bradka vyvolá zájem úplně u všech ve Slunečné.

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že si nyní můžete pořídit balíček tří předpremiér za zvýhodněnou cenu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!