Městské myšlení je městské myšlení. Proto si Sylva a Lída ze seriálu Slunečná tak sednou

Ačkoliv Sylva Popelková vyrostla na statku na Slunečné stejně jako její sestra Týna, odmala ji to táhlo do města, kam se také v dospělosti odstěhovala. Teď, po smrti otce, by se statku nejraději zbavila. A právě to se hodně líbí Lídě Vackové. První epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.
Manželé Vackovi ze seriálu Slunečná
Manželé Vackovi ze seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Martin Popelka zemřel a coby dědictví zanechal svým dvěma dcerám Sylvě a Týně statek. Týna statek prodávat nechce, oproti tomu městská Sylva by ho nejraději prodala hned a shrábla peníze, nejlépe s tučnou provizí.

A přesně od toho je tady Lída Vacková, manželka místního starosty. Ta si totiž na statek dělá velký zálusk, a protože u Týny s nabídkou na odkup statku neuspěla, zkouší to přes Sylvu. Ta je jí totiž evidentně bližší. Určitě to ale nebude jenom „městským myšlením“.

Podívejte se už teď na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (1): Prostě městské myšlení

Domluví se nakonec Sylva s Lídou na prodeji statku za Týninými zády? To uvidíte už v tuto sobotu v exkluzivní předpremiéře seriálu Slunečná. Začínáme ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama