Milan se dozví pravdu o Róze. Jak zareaguje? Pusťte si ukázku ze seriálu Slunečná

Róza je nadšená ze vztahu s Milanem. Bojí se ale, jak zareaguje, když zjistí, čím se v minulosti živila. A k tomu momentu dojde ve 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Milan se v seriálu Slunečná dozví pravdu
Milan se v seriálu Slunečná dozví pravdu
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Milan si Rózu jako svoji první lásku pod rozpadlém manželství našel na statku Slunečná. A vypadalo to jako velká idylka! I když Milanovi zprvu nedůvěřovala, následně mu Róza zcela propadla. Opravdu uvěřila tomu, že by to mezi ní a Milanem mohlo znovu klapat.

Obavy má z jediného. Jak se bude Milan tvářit, až zjistí, že se živila jako společnice v nočním klubu. Bála se především toho, aby se Milan o její minulosti nedozvěděl dříve od někoho jiného než od ní samotné. A přesně to se stane. Milan si totiž coby zkušený kriminalista najde klub, kde Róza pracovala a vydá se zjistit pravdu na vlastní pěst.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (42): Milan se dozví pravdu

Jak se bude k Róze po tomto zjištění chovat? Změní se jeho vztah k bývalé lásce? To sledujte v 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Svůj oblíbený seriál můžete slevoat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!