Miluje Týna Štěpána, nebo jeho žádost o ruku odmítne? Mrkněte se na to v předpremiéře seriálu Slunečná

Julča prozradí Týně, že ji chce její bratr Štěpán požádat o ruku. Má oprávněné obavy, že ho Týna odmítne. Jako správná sestra chce ale zabránit tomu, aby byl Štěpán zklamaný. Jak to dopadne? Podívejte se na to v předpremiéře další epizody seriálu Slunečná.
Julie Týnu varuje. Jak dopadne žádost o ruku v seriálu Slunečná?
Julie Týnu varuje. Jak dopadne žádost o ruku v seriálu Slunečná?
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Julie tím, že je Týnina nejlepší kamarádka, sama dobře ví, že situace mezi ní a Štěpánem není úplně idylická. Když nyní začne její matka tlačit na Štěpána, aby Týnu požádal o ruku kvůli statku, a dozví se, že už to chtěl stejná dávno sám udělat, je z toho Julie ještě víc ve stresu.

Protože navíc ví o tom, že Štěpán není biologickým synem jejich otce a obává se, že se to v blízké době její bratr dozví, Týnu raději varuje – poprosí ji, aby se se Štěpánem rozešla ještě před tím, než k žádosti o ruku dojde.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (5): Miluje Týna Štěpána

Jak to nakonec dopadne, opravdu se Týna se Štěpánem rozejde? Nebo k žádosti o ruku nakonec dojde? A pokud ano, jak na ni Týna zareaguje?

Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima bude vysílat ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama