Nové díly seriálu Slunečná sledujte exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně!

Seriál Slunečná s prázdninami nekončí! Pro všechny fanoušky oblíbeného seriálu máme exkluzivní možnost předpremiér. Sledujte je i nadále on-line v iPrima Videopůjčovně:
Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč
Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Čekat na nové díly a další vývoj zápletek i osudů hlavních hrdinů Slunečné celé dva měsíce, by bylo kruté. Žádná pauza, tedy kromě té televizní, se proto nekoná. Slunečná s vámi zůstává dál on-line.

První exkluzivní předpremiérovou epizodu seriálu Slunečná (36. díl) si můžete půjčit již od úterý 23. června za 39 Kč v iPrima Videopůjčovně na webu iPrima.cz.  

Přehrajte si on-line nové epizody Slunečné o dva měsíce dříve než na televizních obrazovkách:

 „Byli bychom rádi, kdyby si s námi diváci užili slunečné léto, proto jsme se rozhodli pro netradiční krok a poprvé v naší 27leté historii bude on-line premiéra o více než dva měsíce předcházet televiznímu vysílání. Seriál Slunečná se stal doslova fenoménem, proto věřím, že fanoušky touto možností potěšíme,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Seriál Slunečná se tedy prozatím s diváky rozloučí 35. dílem pouze na televizních obrazovkách, kam se vrátí po letních prázdninách. Jak již zaznělo, i nadále můžete nové epizody sledovat on-line v iPrima Videopůjčovně. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná předpremiéry (ONLINE)

Slunečná v zajímavých číslech

  • Seriál Slunečná má zasebou 6 měsíců vysílání, které zabraly celkem 138 natáčecích dnů. Během nich se před kamerou vystřídalo vystřídalo 291 herců. Možná jste to nikdy nepočítali, ale 38 z nich tvoří hlavní postavy Slunečné. 
  • Na chodbách ateliérů lze vidět stovky kostýmů. Například hlavní hrdinka Týna Popelková v podání Evy Burešové má k dispozici 5 flanelových košil a dalších deset různých variací kalhot, bot, trik a šátků.
  • Marek Lambora coby Janek Linhart má v záloze 5 obleků a 10 kousků civilního oblečení.
  • Herci se během natáčení mají šanci i dobře najíst. Na každý díl tak padne zhruba deset porcí jídla, které sní štamgasti v hospodě nebo obyvatelé statku v kuchyni. To všechno zapili třiceti sudy nealko piva, přesněji 1 250 kousky.
  • V zákulisí maskérny měli všichni plné ruce práce a taky pěknou spotřebu materiálu. Maskérky v rámci péče o vlasy a tváře herců spotřebovaly 24 litrů laku na vlasy, 1,5 litru make-upu a přes půl litru řasenky.
  • Na tváře herců zatím dopadlo 0,7 kilogramů pudru. Celých 6 litrů dezinfekce se použilo na štětce.
  • Herci seriálu Slunečná také vypotřebovali 84 balení papírových kapesníků a 72 balení vlhčených ubrousků.
  • Seriál Slunečná v televizi průměrně sleduje 1 370 000 diváků (share 31,99 %) v CS 15+, na iPrima.cz každý díl průměrně vidí 144 000 diváků.
  • Nejsledovanější květnový díl Slunečné vidělo 14. dubna na hlavním kanálu Prima 1 625 000 diváků (share 35,63 %) v CS 15+. (Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 15.6.2020, NetMonitor – SPIR – Gemius; Gemius Prism, květen 2020)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!