Nové příběhy ze seriálu Slunečná! Pobavte se nad nimi v knize Slunečná 5

Se seriálem Slunečná už jsme se sice na televizních obrazovkách rozloučili, o příběhy svých oblíbených hrdinů ale nemusíte přijít! Nejenže si je můžete připomínat on-line v našem archivu, kde se na celou Slunečnou můžete podívat hezky od začátku, ale máme pro vás i skvělé překvapení. V knižní podobě si můžete přečíst další příběhy ze statku na Slunečné. Na pulty knihkupectví právě přichází kniha Slunečná 5!
Slunečná kniha 5 je tu!
Slunečná kniha 5 je tu!
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Přeneste se zpět na statek na Slunečné, kde najdete své oblíbené hrdiny a jejich příběhy si nyní užijte v knižní podobě. K Týně, Jankovi, Sylvě a všem dalším si tak můžete utvořit zase o něco odlišnější vztah než z televizních obrazovek.

Kniha Slunečná 5 vás zavede nejen na Slunečnou

Pátý díl knihy Slunečná je ale přece jen v něčem jiný než předchozí čtyři díly. Ty čtivou formou kopírovaly příběhy, které již znáte z televize. Oproti tomu pátý díl je plný zbrusu nových příběhů a situací, v nichž své oblíbence dosud neznáte. Pátý díl vašich příběhů je zde pro vás. Kniha volně navazuje na první čtyři díly a najdete v ní velkou obrazovou přílohu s fotkami z natáčení, které nikde jinde nenajdete!

Slunečná kniha 5 je tu!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Slunečná kniha 5 je tu!

Prodejní cena knihy Slunečná 5 je 359 Kč a pořídit si ji můžete třeba TADY.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!