Opravdu má něco Tom s Janou? Štamgastům z hospody Slunečná je to jasné. A co na to Leoš?

Mezi Tomem a Janou Kratinovou to jiskří. Nyní ale nevěra praskne. I když jen údajná… Jak se na to bude tvářit právoplatný manžel Leoš? Sledujte to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Má Tom poměr s Janou? Odpoví seriál Slunečná
Má Tom poměr s Janou? Odpoví seriál Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Tom a Jana se i přes vzájemné sympatie rozhodli, že spolu nic mít nebudou a pracují spíš na rozvíjení svého přátelství. To se prokáže v úterní epizodě seriálu Slunečná, kdy na statek přijede skupinka dětí s vášnivou vedoucí.

Natolik vášnivou, že se na Toma bude u všech možných i nemožných příležitostí vrhat. Jenže Tomovi už její vášeň začíná dost lézt krkem. Poprosí proto Janu, aby ho dotěrné vedoucí zbavila. Ta ale zhrzená začne po hospodě a vsi rozhlašovat, že spolu Jana a Tom mají poměr. Tenhle drb se donese i místním pánským drbnám Slaninovi a Dolejšovi, a od nich už je to jen krůček k Leošovi Kratinovi.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (50): Podvádění

Jak se bude Leoš coby podváděný manžel tvářit? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama