Opravdu má něco Tom s Janou? Štamgastům z hospody Slunečná je to jasné. A co na to Leoš?

Tom a Jana se i přes vzájemné sympatie rozhodli, že spolu nic mít nebudou a pracují spíš na rozvíjení svého přátelství. To se prokáže v úterní epizodě seriálu Slunečná, kdy na statek přijede skupinka dětí s vášnivou vedoucí.
Natolik vášnivou, že se na Toma bude u všech možných i nemožných příležitostí vrhat. Jenže Tomovi už její vášeň začíná dost lézt krkem. Poprosí proto Janu, aby ho dotěrné vedoucí zbavila. Ta ale zhrzená začne po hospodě a vsi rozhlašovat, že spolu Jana a Tom mají poměr. Tenhle drb se donese i místním pánským drbnám Slaninovi a Dolejšovi, a od nich už je to jen krůček k Leošovi Kratinovi.
Jak se bude Leoš coby podváděný manžel tvářit? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně: