Predrag se vážně naštve na Janka, kterému v seriálu Slunečná přebere kšeft Roman

Jak Týna tušila, s Predragem mohou být problémy. Sice je strůjcem těchto problémů právě Týna a její tlak na Janka, nicméně to bude Janek, komu se začne hroutit jeho plán. Přijde nejen o Týnu, ale i o Predraga a jeho peníze. 38. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Predrag se v seriálu Slunečná naštve na Janka
Predrag se v seriálu Slunečná naštve na Janka
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek odkoupil pozemky v blízkosti Slunečné od Strnada, který mu dokonce v domnění, že jsou pozemky pro Týnu, daroval i budovu ozdravovny. Když se ale Týna dozvěděla, že pozemky nekupuje pro ni a pro statek, ale pro Predraga, který chce stavět logistický sklad pro kamiony. Týně se to logicky nelíbí, od začátku jí bylo jasné, že s Predragem podnikání dobře nedopadne.

Janek se proto rozhodne pro Predraga najít jiné pozemky. Ani to nebude jednoduché. Hana sice najde dokonalé pozemky, jenže jejich majitelé, prostí zemědělci, netuší, k jakému účelu mají jejich pozemky sloužit. I když se Janek tváří v byznysu jako bezcitný žralok, ve skutečnosti nemá to srdce to lidem udělat. Jenže příležitosti se chopí Roman a Predrag se na Janka řádně naštve. Dokonce mu bude vyhrožovat.

Sledujte ukázku z 38. epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (38): Predrag vyhrožuje Jankovi

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a sledovat můžete také exkluzivní předpremiéry online v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama