Proč Janek ze seriálu Slunečná nechce být vidět v médiích? Jako dítě ho unesli

Janek Linhart je úspěšný mladý byznysem, který se ale pozornosti médií a vlastně všech snaží vyhýbat, jak to jen jde. Ve 2. epizodě seriálu Slunečná se dozvíte, jaká je jeho motivace. Slunečnou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě, nebo se na ni podívejte již nyní exkluzivně v online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Janek a John Linhartovi ze seriálu Slunečná
Janek a John Linhartovi ze seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janka byznys baví, ale to, aby veřejnost a všichni věděli, jak vypadá a kým je, to už ho baví o poznání méně. Za firmu Solange právě proto pravidelně vystupuje nikoliv on sám, jakkoliv je jejím mozkem, ale jeho bratranec a společník Roman. Tomu naopak média a pozornost dělá dobře.

Jaké jsou důvody, proč se Janek pozornosti médií raději vyhýbá? Může za to jeho otec a jeho okázalé chování, které zapříčinilo jeho únos, když byl ještě dítě!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (2): Má to jen jednu podmínku

Proč chce Jankův otec John, aby se Janek rozloučil se svým společníkem Romanem? A jaký má vlastně Janek se svým excentrickým otcem vztah? To se dozvíte již toto úterý ve 2. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!