Roman je ve stresu. Janek se několik dní neozval. Že by byl zase na statku Slunečná?

Janek se několik dní neozval ani Romanovi, ani Haně a zkrátka po něm není vidu, slechu. To Romana samozřejmě, vzhledem k jeho aktivitám, stresuje. Podívejte se na to už teď ve videu z další premiérové epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v úterý od 20.15 na Primě.
Roman si neví rady, statek v obci Slunečná a pozemky chce koupit pro elektrárnu
Roman si neví rady, statek v obci Slunečná a pozemky chce koupit pro elektrárnu
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek Romanovi výslovně zakázal, aby ve Slunečné v souvislosti s potenciálním budováním solární elektrárny podnikal jakékoliv kroky. Jenže Roman na tento zákaz kašle. Sylvě nabídne na odkup její poloviny statku takovou částku, která se těžko odmítá i za normálních okolností. Pokud jste navíc Sylva bažící po penězích, je jasné, že upřednostní větší finanční obnos než vlastní sestru.

Když Janek se Janek o tomto jejich zákulisním jedná dozví, okamžitě vyjíždí do Slunečné, aby Týně proti spolku Romana a Sylvy pomohl. Jenže ani Haně neřekne, kam jede. Navíc „uklidí“ Sylvu s Vildou na dovolenou do zahraničí, aby nemohla proběhnout koupě. Souhra těchto všech náhod ale začne být Romanovi podezřelá. Se svými obavami se svěří svým kolegům z firmy Solange. Co si o tom, že se jedná o Jankův tajný plán myslí?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (27): Janek se neozval

Jak Roman zareaguje, když mu dojde, že je Janek opravdu ve Slunečné a snaží se zabránit prodeji Sylviny poloviny statku?

Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A nezapomeňte, že seriál Slunečná můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!