Rytířský řád pobaví všechny v hospodě v seriálu Slunečná. Pobavte se nad dědou Vackem taky

Děda Vacek je dost zvláštní člověk. Ve srovnání se svými přáteli – rytíři je ale pořád dost normální! Přesvědčte se o tom už teď v ukázce ze seriálu Slunečná. Na další epizodu se můžete podívat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!
Až dosud rytířský spolek u děda Vacek hostil u sebe doma
Až dosud rytířský spolek u děda Vacek hostil u sebe doma
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Děda Vacek aktuálně bydlí u svého syna a snachy. Sice se s nimi nemůže snést, ale co mu zbývá. O svoji vilu přišel… Problém se ale jeví na obzoru. Rytířská společnost se vždy scházela v jeho vile. Jenže jak to nyní udělat, když žádná vila není?

Dědu Vacka napadne, že by bylo možné vše uspořádat u Týny na statku, kde by se jeho přátelé rovnou i ubytovali. Bohužel, nikoliv Týninou vinou se stane, že dojde ke zničení připraveného soukromého salonku a celé rytířské zasedání se bude muset odehrávat v hospodě, pouze za paravánem.

Rytířský průvod samozřejmě upoutá velkou pozornost nejen mezi štamgasty. Štamgasti si z tajné schůzky ale udělají dobrou legraci, čímž popudí ostatní rytíře vůči dědovi.

Podívejte se ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (15): Rytíři v hospodě

Na další epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama