Sázka o Popelku. Povede se Jankovi v seriálu Slunečná svést Týnu i bez své nadité peněženky a pověsti boháče?

Janek Linhart je mladý a úspěšný podnikatel, který není zvyklý prohrávat. V byznysu ani v osobním životě. Tahle sázka mu ale změní život. Podívejte se již v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě poprvé v exkluzivní předpremiéře na seriálu Slunečná.
Sázka mezi Jankem a Vildou v seriálu Slunečná
Sázka mezi Jankem a Vildou v seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek Linhart patří se svými přáteli do pražské „zlaté mládeže“, které není nic svaté. Kromě toho je ale Janek zároveň i velký dříč, kterému se úspěšně daří vést firmu v oblasti solárního byznysu. S jejím vedením mu pomáhá jeho bratranec a nejlepší kamarád Roman, který oč je menší dříč, tím víc šarmantní a sebevědomý je. Dalším blízkým v životě Janka je jeho řidič Vilda, který je zároveň i jeho blízký kamarád, který rád pomůže s čímkoliv. Nyní se ale jejich role prohodí!

Když se na statku na Slunečné setká Janek poprvé s Týnou Popelkovou, minimálně z Jankovy strany přeskočí jiskra a Janek se rozhodne, že Týnu zkrátka musí dostat. Když mu Vilda vyčte, že na svoji nabouchanou peněženku dostane každou ženu, na kterou si ukáže, vymyslí si Janek výzvu – Týnu dokáže sbalit i bez své pověsti a peněz. Jak toho docílí? S Vildou si vymění role!

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (1): Sázka Janka a Vildy

Podaří se Jankovi Týnu oslnit? A jak si bude Vilda na Slunečné užívat život boháče? To uvidíte již tuto sobotu 11. ledna v exkluzivní předpremiéře seriálu Slunečná. Začínáme ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama