Skandál v seriálu Slunečná: Bitka o Romana Maxu. Jaké dvě dámy se skoro poperou?

Na jedné straně bude samozřejmě stát Romanova oficiální přítelkyně Klára. Ale o kom bude mít pocit, že se jí Romana snaží přebrat? Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná, který Prima bude vysílat v úterý ve 20.15 na Primě.
Roman a Klára v seriálu Slunečná
Roman a Klára v seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Protože se Janek Linhart chová v poslední době přinejmenším zvláštně, rozhodne se jeho přítelkyně Denisa z Romana vytáhnout, co se vlastně s Jankem děje. Jak známo, Roman má pro krásné ženy slabost a ani Denisa není výjimkou.

Když se proto spolu sejdou v kancelářích firmy Solange, Roman se Denise snaží všelijak vlichotit. Jenže Denisa, i přes Jankovo podivné chování v poslední době, se stále cítí být spíš Jankovou přítelkyní. Něco z Romanových lichotek nicméně zaslechne přes dveře jeho partnerka Klára. A bude oheň na střeše!

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (23): Kla´ra versus Denisa

Jak to mezi dvěma rivalkami dopadne? A jak dopadne mezi Jankem a Denisou? Vypadá to totiž, že Janek veškeré své šance u Týny ztratil – Týna se má totiž v úterní epizodě provdat za Štěpána. Nenechte si toto velké finále ujít!

Seriál Slunečná sledujte již toto úterý ve 20.15 na Primě. Ve čtvrtek od 20.15 na Primě sledujte oblíbený komediální seriál Vinaři:

Marek Lambora a Eva Burešová na tiskové konferenci k seriálu Slunečná

Seriál Slunečná nekončí! Další osudy Janka a Týny sledujte každé úterý na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!