Slunečná září dál – tentokrát již ve čtvrtém pokračování úspěšné knižní podoby!

Čtvrté pokračování nových dílů vašeho oblíbeného seriálu je zde pro vás opět v knižní podobě. Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny. Užijte si další příběhy vašich oblíbených hrdinů tentokrát v knižní podobě. Navíc jsme opět vybrali zbrusu novou barevnou přílohu pro ještě lepší zážitek z četby.
Slunečná kniha 4
Slunečná kniha 4
FTV Prima / Slunečná

reklama

Kniha volně navazuje na předchozí díly 1, 2 a 3. Můžete se těšit na unikátní záběry ze seriálu, tentokrát z epizod 80 – 100. Připomeňte si romantické chvilky Týny a Janka, svatbu Johna a Denisy nebo příchod Jakuba na statek. K tomu jsme znovu vybrali novou barevnou přílohu pro ještě lepší zážitky z četby.

Nová kniha Slunečná a nové Slunečné hry

Užíváte si zábavné deskové hry při chladných zimních dnech? Tak to pro vás máme skvělou zprávu. Těšte se na Slunečné hry, které spolu s knížkou zakoupíte u vybraných prodejců nebo on-line v internetových obchodech!

Slunečná září dál – tentokrát již ve čtvrtém pokračování úspěšné knižní podoby!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Slunečná září dál – tentokrát již ve čtvrtém pokračování úspěšné knižní podoby!

Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem. Novou knihu s tím nejzajímavějším ze seriálu Slunečná na Primě najdete právě teď v prodeji ve vašem oblíbeném knihkupectví za 359 Kč. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!