Slunečné hry jsou tady! Užijte si slunečné léto se seriálem Slunečná

Hrdinové populárního televizního seriálu Slunečná, který pravidelně sleduje okolo milionu a půl diváků na stanici FTV Prima, přicházejí v úplně nové roli. Nyní jako ústřední postavy zábavných her, díky kterým si můžete užít se svými oblíbenými hrdiny spoustu zábavy doma i na cestách. Nebo si můžete zahrát na Hanu a předpovědět si budoucnost s novými výkladovými kartami!
Již od 3. 7. se můžete těšit na Pexeso, Kanastové karty a rodinnou hru Týno, nezlob se
Již od 3. 7. se můžete těšit na Pexeso, Kanastové karty a rodinnou hru Týno, nezlob se
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Edice Slunečné hry zahrnuje klasické hry pro celou rodinu, jako jsou pexeso, kanastové karty a Člověče, nezlob se.

Slunečné léto se seriálem Slunečná:

UP-Slunečná předpremiéry (ONLINE)
Slunečná předpremiéry (ONLINE)

Pro chytré hlavy je připravena spousta otázek v Kvízové hře a pro fanoušky věštění i speciální Vykládací karty přímo od Hany Schwartzmüllerové:

Výkladové karty Hany Schwartzmüllerové ze seriálu Slunečná

Buďte jako Hana Schwartzmüllerová ze seriálu Slunečná. Pořiďte si její vykládací karty!

Pexeso, které zachycuje známé momenty ze seriálu, nebo kanastové karty s oblíbeným motivem budou perfektním doplněním pro rodinný relax na chalupě nebo na pláži. A co by to bylo za rodinnou pohodu bez oblíbených deskových her? Můžete se těšit na tradiční Týno, nezlob se nebo Kvízovou hru, která obsahuje 220 záludných karet.

Rodinn hra Týno, nezlob se
Autor: FTV Prima/ Slunečná Rodinn hra Týno, nezlob se

Každá z nich obsahuje 5 otázek z 5 různých okruhů, plus 1 výzvu navíc. Ověříte si, jak dobře znáte prostředí seriálu Slunečná a TV Prima nebo zda máte stále dobrý přehled, stejně jako vaši školáci, v přírodovědě nebo zeměpise. Ke každé kvízové hře budou navíc vloženy 4 podpisové karty oblíbených herců, které jste zatím neměli možnost vidět.

Pexeso
Autor: FTV Prima/ Slunečná Pexeso

Již od 3. 7. se můžete těšit na Pexeso, Kanastové karty a rodinnou hru Týno, nezlob se na e-shopech a exkluzivně v kamenných prodejnách Bambule a Sparkys.

Kanastové karty
Autor: FTV Prima/ Slunečná Kanastové karty

Vykládací karty Hany Schwartzmüllerové společně s Kvízovou hrou Slunečná jsou dostupné od srpna 2020. Tím ovšem hraní se Slunečnou nekončí! Na podzim se můžete těšit na další porci zábavy. Edice Slunečné hry bude rozšířena o puzzle, mariášové karty a další deskové hry.

Užívejte si léto naplno a hrajte si se Slunečnou. Svůj oblíbený seriál můžete i během léta sledovat, a to online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč

Exkluzivní předpremiéry seriálu Slunečná o prázdninách. Sledujte nové epizody o dva měsíce dříve než v televizi!

reklama

reklama