Slunečné křížovky přichází. Letní zábava pro všechny fanoušky seriálu Slunečná!

Léto je v plném proudu a s prázdninami přichází exkluzivně i nový časopis Slunečné křížovky pro všechny vášnivé luštitele i fanoušky seriálu Slunečná. Pořídit si ho budete moci již od pátku 3. července.
Slunečné křížovky, zábava pro všechny milovníky seriálu Slunečná
Slunečné křížovky, zábava pro všechny milovníky seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Ať už vyrážíte na chalupu nebo na pláž, Slunečné křížovky rozhodně nemůžou chybět ve vašem batohu. Nejen, že si procvičíte mozkové buňky, všeobecný přehled a pozornost, ale navíc budete mít možnost nahlédnout do zákulisí seriálu a objevit, co všechno provázelo herce při natáčení nebo jaké výstřelky se děly před i za kamerami.

Můžete se těšit na představení hlavních postav a jejich propletených vztahů. Nebude chybět ani připomenutí, jak to všechno vlastně začalo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná: Znělka

Nepovedené záběry ze seriálu Slunečná

Časopis nabízí i nepovedené záběry nebo úsměvné momenty z natáčení. Dozvíte se například, co se doopravdy dělo během natáčení pohřbu Martina Popelky nebo jak probíhalo natáčení útěku nevěsty v ledovém počasí.

A aby toho nebylo málo, za vyluštěné tajenky na vás bude čekat i odměna – nová letní edice Slunečných her, o které budete mít možnost soutěžit.

Slunečné křížovky na vás budou čekat již 3. 7. na všech novinových stáncích, zejména v síti hypermarketů Globus, za pouhých 29 Kč.

Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč

Exkluzivní předpremiéry seriálu Slunečná o prázdninách. Sledujte nové epizody o dva měsíce dříve než v televizi!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!