Sprosté nápisy osočující Julču kvůli jejímu těhotenství. Kdo je má v seriálu Slunečná na svědomí?

Ve vsi Slunečná už se všeobecně ví, že je Julča těhotná. Kromě toho se také ví, že chce dítě vychovávat sama. A někomu to hodně leží v žaludku. Jenže komu? To se dozvíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě Slunečné.
Kdo a proč je sprostý na Julču? Seriál Slunečná odpoví
Kdo a proč je sprostý na Julču? Seriál Slunečná odpoví
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Lída Vacková se díky tomu, že je Franta starostou Slunečné, cítí se celou svou rodinou jako místní honorace. Logicky se jí hodně dotkne, když se jim na vratech začnou objevovat sprosté nápisy. A to poměrně hodně sprosté!

Označují jejich dceru Julču dosti hanlivými výrazy. Dokonce Julče přichází i anonymní dopisy. Ale proč? Někoho hodně štve, že je Julča těhotná, své dítě chce vychovávat jako svobodná matka a s otcem dítěte žít nechce.

Mrkněte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (20): Sprostý nápis

Kdo by ale tak mohl být autorem sprostých nápisů? Lída samozřejmě začne osočovat všechny kolem. Pravého viníka ale nakonec odhalí sama Julča s pomocí Týny. Kdo to bude?

To se dozvíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat klidně již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama