Statek ve vsi Slunečná je opět ve finanční tísni. Jak to Týna vyřeší?

Peníze jsou v poslední době to, co Týnu Popelkovou a všechny ze statku nejvíce pálí. Jen co jednu pohromu zažehnají, vyskytne se nová. Tentokrát v podobě nutného očkování. Podívejte se na to v úterní epizodě seriálu Slunečná od 20.15 na Primě.
Statek v seriálu slunečná je v už zase v ohrožení
Statek v seriálu slunečná je v už zase v ohrožení
FTV Prima/ Slunečná

Poté, co zemře jedna z koz, které na statku Týna chová, veterinář má zdrcující zprávu – vážná nákaza by mohla ohrozit celé stádo, což by bylo pro statek likvidační. Riziko lze minimalizovat očkováním, jenže to samozřejmě nebude zadarmo…

Podívejte se na video ze statku Slunečná:

Slunečná (4): Vakcíny pro kozy
Slunečná (4): Vakcíny pro kozy

Volných dvě stě tisíc, to nemá při ruce jen tak někdo, a už vůbec ne Týna. Jenže kde peníze, které jsou opravdu třeba, sehnat? Banky žádosti Týny i Julči zamítají, k lichvářům se jim nechce. Když se o celé situaci dozví Janek Linhart, nabídne pomoc on. Jenže to už ho Vilda upozorňuje, že toto jeho chování je mírně proti pravidlům jejich sázky:

Slunečná (4): Mrtvé kozy budou Vildu strašit
Slunečná (4): Mrtvé kozy budou Vildu strašit

Janek ale není jediný, kdo Týně může pomoci. Hned se nabízí i Ála Konvičková a samozřejmě i Lída Vacková coby budoucí tchyně. Jak se nakonec Týna rozhodne?

Mrkněte se na upoutávku:

Slunečná (4) - upoutávka
Slunečná (4) - upoutávka

Sylva si už mezitím domlouvá, jak prodá statek, což se stane předmětem jejího budoucího sporu s Lídou Vackovou. Sylva má totiž pocit, že nabídka, kterou jí Lída dala, je hluboce pod cenou statku. A podobné finanční čachry, to Sylva neodpouští!

Slunečná (4): Sylvu štve Vacková
Slunečná (4): Sylvu štve Vacková

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo sledujte Slunečnou online!

reklama