Štěpán vybouchne vzteky. Má už své matky po krk. Kdo by se mu ale divil?

Lída má zkrátka v povaze organizovat každému život. Se svatbou Týny a Štěpána se jí to ale moc nepovedlo. A Štěpán jí to tentokrát pořádně vytmaví. Podívejte se už teď na video z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.
Štěpán už má své matky v seriálu Slunečná po krk
Štěpán už má své matky v seriálu Slunečná po krk
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Zpackaná svatba Týny a Štěpána jde tak trochu na vrub Lídě. Pravda sice je, že Týně se do sňatku se Štěpánem až tak moc nechtělo, na druhou stranu, jak tvrdí děda Vacek, kdyby Lída na svatbu tak nechvátala, mohli se Štěpán a Týna rozejít v ústraní, bez přihlížení celé vsi v kostele.

Svoji matku teď Štěpán nemůže ani cítit, zejména kvůli tomu, že ho donutila, aby se šel Týně omluvit za své nevěry. Děda Vacek, stejně jako Lída, byli totiž přesvědčeni o tom, že právě Štěpánovy nevěry byly důvodem, proč se za něj Týna nevdala. Jenže pod vlivem své matky Štěpán Týně prozradil něco, co jí prozrazovat rozhodně neměl. A teď je na svoji matku oprávněně naštvaný…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná, jak moc ho jeho matka štve:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (25): Naštvaný Štěpán

Pro Lídu ale toto odhalení znamená jediné – Týna musela mít pro útěk ze svatby jiný důvod. A nebyla by to Lída, aby všemu nepřišla na kloub. Rozhodí tedy své sítě mezi všechny své kamarádky a známé a je odhodlaná zjistit, co za Týniným odmítnutím Štěpána opravdu stálo.

Týně bude hodně komplikovat život. Podívejte se na to už v úterý na Primě, kde od 20.15 vysíláme další epizodu seriálu Slunečná. A nezapomeňte, že na Slunečnou se můžete podívat i v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Seriál Slunečná

Nejčastější otázky k seriálu Slunečná: Co vás zajímá a jak na předpremiéry?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!