Sylva plánuje podrazit Týnu. Chce svoji půlku statku Slunečná prodat Romanovi

I když Sylva slíbila, že Týnu upřednostní před ostatními zájemci v záležitosti prodeje její poloviny statku. Jenže to vypadá, že Sylva své slovo (opět) nedodrží… Podívejte se na to už teď ve videu z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.
Sylva Popelková ze seriálu Slunečná chce Slunečnou prodat
Sylva Popelková ze seriálu Slunečná chce Slunečnou prodat
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Sylva si vyrazila na výlet do Prahy překvapit ve firmě Vildu. Ten sice v Solange není, potká se ale s Romanem, který má stále zájem Slunečnou koupit. I přes výslovný Jankův zákaz na ní chce postavit sluneční elektrárnu.

Protože má o pozemek eminentní zájem, Sylvě nabídne mnohem větší finanční obnos, než jaký jí může nabídnout Týna. A na to Sylva slyší. Týna by o jejích pražských aktivitách přitom ani nevěděla, kdyby jí náhodou nezavolala Běta a přímo při její pražské schůzce ji nevyrušila.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (26): Sylva chce prodat statek Romanovi

Jak se bude na celou záležitost dívat Týna? A jak Janek, který Romanovi podnikání v oblasti Slunečné přímo zakázal?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat již teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama