Sylva se zamiluje do Janka. Teda do Vildy! Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!

Že Sylva Popelková není zrovna vzorem ctnosti, to už jako diváci seriálu Slunečná určitě dávno víte. Ve čtvrteční epizodě ji osud trochu vytrestá a Sylva chce navždy zmizet ze statku. Když se dozví o tom, jak bohatá je firma Solange, napadne ji, zda by nebylo lepší na statku přece jen zůstat. Mrkněte se na to v předpremiéře!
Sylva se v seriálu Slunečná zamiluje do Janka
Sylva se v seriálu Slunečná zamiluje do Janka
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Sylva má celého statku dostat a chce odjet i se svou dcerou Babu do Prahy. Babu ale statek opustit nechce, a tak společně se syny Toma uteče. Sylva si projde peklem, jakým by nechtěla projít žádná maminka. A i když přes velké drama vše dobře dopadne, Sylva chce ze Slunečné okamžitě vystřelit!

Róza ji ale upozorní na jednu velice zajímavou skutečnost – na obrat firmy Solange, kterou vlastní Janek Linhart. A jelikož se jako Janek Linhart na Slunečné ve skutečnosti prezentuje Vilda, vypadá to, že Jankův řidič bude mít na statku o zábavu postaráno.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (3): Sylvu zaujme Linhart

Chcete vědět, kvůli čemu se pohádá Sylva s Tomem a jak bude probíhat hledání dětí v noci v lese? Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Slunečná exkluzivně v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek, kdy epizodu vysílá od 20.15 televize Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!