Sylva v Praze zaskočí Janka i Vildu. Čím? To byste neuhádli. Sledujte seriál Slunečná v předpremiéře

Prohození rolí kvůli sázce začne Janka Linharta poměrně hodně pálit. Proč? Bude za to moc Sylva, která mu udělá ze života hru na schovávanou a dost velké peklo… Podívejte se na to už teď v předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná.
Sylva zaskočí v seriálu Slunečná Janka i Vildu
Sylva zaskočí v seriálu Slunečná Janka i Vildu
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Když se Sylva dozvěděla, kolik Janek Linhart vydělává peněz, na Vildu se v domnění, že je ve skutečnosti Janek, nalepila jako pijavice. Dokud vše zůstalo na statku ve Slunečné, Janka ani Vildu to netrápí. Jenže to se teď mění!

Sylva si totiž za Vildou, tedy Jankem dojela až do jeho pražské kanceláře. Se sebevědomím sobě vlastním si to nakráčí rovnou za Jankem. Hana, který se snaží zasáhnout, málem celou záměnu prozradí. A co hůř, v ohrožení je i byznys celé firmy Solange.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (6): Sylva zaskočí Janka i Vildu

Mrkněte se už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně na další epizodu seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!