Tak tohle je podraz. Ála se v seriálu Slunečná začne míchat Týně do byznysu

Na statku Slunečná vyrábí Týna z kozího mléka ty nejlepší kozí sýry. Ála Konvičková je od Týny odebírá. Nyní ale sýry k prodeji nejsou a Ála se rozhodne řešit situaci po svém. Týnu prostě podrazí. Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Slunečná!
Ála ze seriálu Slunečná je pěkná mrcha
Ála ze seriálu Slunečná je pěkná mrcha
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Ála Konvičková má ve Slunečné pojízdnou prodejnu. Kromě toho má ale byznys i v Praze, kam vozí kozí sýry ze Slunečné. Týna a všichni ze statku si na jejich kvalitě zakládají. Kvůli kampani na očkování koz mají nyní na statku větší odběr sýrů. Jenže další sýry potřebuje také Ála.

Napadne ji, že by mohla dodat Týně kozí mléko z jiné farmy a Týna, že by pak mohla sýry vyrobit. To ale samozřejmě Týna odmítne a Ála se rozhodne všechny ze statku podrazit.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (6): Ála vymýšlí kšeft

Jak to dopadne, podaří se podraz, nebo to na Álu všechno praskne? Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterní večer, kdy epizodu vysílá televize Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!