Takhle Sylvu neznáte! Další hodná sestra Popelková?

Sylva Popelková se od začátku seriálu chová jako zlá sestra. Teď ji ale snad někdy vyměnil! Na nečekanou změnu chování se podívejte už teď – všem svým chováním vyrazí dech. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Sylva svým chováním bšem vyrazí dech!
Sylva svým chováním bšem vyrazí dech!
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Sylva Popelková se od začátku seriálu chová jako zlá sestra. Teď ji ale snad někdy vyměnil! Na nečekanou změnu chování se podívejte už teď – všem svým chováním vyrazí dech. 

Týna a všichni na statku mají ze Sylvy poměrně strach, zejména od momentu, kdy se provdala za Štěpána, ve spojení s Lídou Vackovou mnohem nebezpečnější!

O to bude na Slunečné větší překvapení, když se Sylva začne konečně chovat normálně, a dokonce Týně přislíbí, že jí prodá svoji polovinu statku.

Posuďte sami v ukázce ze seriálu Slunečná, ža tohle je Sylva, jak ji neznáme:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (52): Sylvu někdo vyměnil?

Opravdu je Sylva rozhodnuta Týně přenechat statek? Nebo do situace zase zasáhne se svojí vypočítavostí Lída Vacková?

Na to se podívejte v úterý v 52. epizodě seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat ve 20.15. A nezapomeňte také na to, že Slunečnou můžete sledovat také on-line, a to dokonce předpremiérově v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama