Tohle bude Julča těžko vydýchávat. Její milenec má v seriálu Slunečná novou holku!

Své těhotenství se Julie rozhodla vyřešit tak, že se miminko nechá a vychovávat ho bude sama. Svému milenci dokonce ani nic neřekla a vztah s ním ukončila. I přes to se jí ale dost dotkne, když ho zahlédne v hospodě s jinou ženou… Podívejte se na to, jak zareaguje, už teď v extra ochutnávce z další epizody seriálu Slunečná, kterou bude televize Prima vysílat v úterý od 20.15 na Primě.
Julie se v seriálu Slunečná opět střetne s Tondou
Julie se v seriálu Slunečná opět střetne s Tondou
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Julčin bývalý Tonda je pěkný ptáček. Nejen, že má domu manželku, ale evidentně také na každém prstu (nebo spíš na každý den v týdnu) milenku. Julie udělala dobře, že se rozhodla vztah s ním ukončit. Bez ohledu na miminko, nebo možná právě kvůli němu…

I tak ale Julii poměrně dostane, když má Tonda tu drzost přijít na statek Slunečná do hospody, a ještě si přivést jinou milenku. Aby také ne, vždyť předpokládal, že Julie má zkoušku pěveckého sboru, ostatně jako každé úterý. Ale to se přepočítal, zkouška totiž odpadla. Jak se na Julii bude tvářit Tondova další milenka a jak to od obou děvčat schytá sám Tonda, to se mrkněte už teď.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (24): Odhalení Julčina milence

A na další díl seriálu Slunečná se nezapomeňte podívat v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Seriál Slunečná

Nejčastější otázky k seriálu Slunečná: Co vás zajímá a jak na předpremiéry?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!