Tohle je konec mezi Johnem a Jankem. Co se mezi otcem a synem v seriálu Slunečná pokazilo?

Ačkoliv je Janek přesvědčený o tom, že to mezi ním a jeho otcem i přes neshody bude vždy v pořádku, tentokrát se evidentně mýlil. Jeho otec s ním totiž nadobro skončil. Proč? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
John Linhart ze seriálu Slunečná je borec
John Linhart ze seriálu Slunečná je borec
FTV Prima/ Slunečná

Janek se chystá na dovolenou na Bali, kterou mu „předepsala“ jako nutnou Hana. Těsně před odjezdem se mu ale ozve jeho známý Varga z kriminálky s tím, že nutné se neodkladně se sejít.

John Linhart má problém

Přichází s nečekanou informací – po firmě Solange, respektive po jeho otci a Romanovi, jde hospodářská kriminálka. Jako by to Janek tušil, samozřejmě se jedná o byznys s rychlodráhou, na níž Linhart starší pracuje s kontroverzním podnikatelem biskupem.

Slunečná (31): Kriminálka jde po Romanovi a Johnovi
Slunečná (31): Kriminálka jde po Romanovi a Johnovi

Podle Jankova známého to s Romanem a Johnem vůbec nevypadá dobře. Janek se jako správný syn bude snažit svého otce zachránit, a vynaloží pro to nemalé úsilí. Podle jeho nejlepšího svědomí se mu podaří podezření, že je jeho otec do nekalých praktik Biskupa také zapojí, zvrátit.

Hana už ale díky svým kartám předem prorokuje, že tahle Jankova akce bude mít své negativní důsledky. Janek je ale stále přesvědčený o tom, že jeho aktivitu John ocení. To se ale šeredně mýlí…

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Slunečná (31): John s Jankem končí
Slunečná (31): John s Jankem končí

Opravdu John se svým synem nadobro skončil? Podívejte se na to už v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama