Tom má novou holku! Seznamte v seriálu Slunečná s Erikou. Už dnes večer!

Jako velká voda se na Slunečnou přižene Erika v podání Kristýny Kociánové, která hraje herečku. Tu přivedou Kratinovi, protože chtějí pomoc Tomovi, když si vymyslí před sociálkou, že má přítelkyni a není na výchovu dětí sám. A protože plán musí být neprůstřelný, je třeba tu holku zhmotnit a ne se o ní jen bavit. Jak se na tento plán bude tvářit Tom? Na to se podívejte dnes večer v seriálu Slunečná od 20:15 na Primě.
Kristýna Kociánová a Filip Blažek
Kristýna Kociánová a Filip Blažek
FTV Prima/ Slunečná

reklama

A to je úkol pro Kristýnu Kociánovou, která coby vzdálená sestřenice rodiny Kratinových podává pomocnou ruku Filipu Blažkovi a jeho dvěma synům. „Erika je ztřeštěná herečka, tak jsem to tak nějak pojala. Postupně se ale vyvíjí a co diváci uvidí třeba za dva měsíce, bude úplně jiné,“ prozrazuje Kristýna Kociánová.

Natáčení seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Natáčení seriálu Slunečná

„Jede pomoci, o nic jí nejde, tak se rozhodně nechce nechat odbýt, protože Tom v podání Filipa Blažka není z nápadu zrovna nadšený. Jí to ale nevadí, nevzdává se a chce pomoci. Je to jako v životě, dokud máte nadhled, tak jste daleko uvolněnější, a ve chvíli, kdy se do něčeho nebo někoho zainteresujete, tak ten nadhled ztrácíte a věci se mění,“ naznačuje osud své postavy herečka.

Podívejte se ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (54): Tomova holka Erika

Se svým seriálovým parťákem se Kristýna zná už ze seriálu Krejzovi. „Sice jsme toho spolu tenkrát moc netočili, ale teď si to vynahrazujeme. Hodně hraju taky s jeho dětmi a i s Terezkou Brodskou, to pro mě bylo velmi milé setkání. V kuchyni se občas potkám s babama – Lucií Benešovou a Ivou Hüttnerovou. Musím říct, že když jsem nastoupila do Slunečné, měla jsem respekt. Byla jsem nervózní, ocitla jsem se v novém prostředí a docela jsem měla ze začátku i přeřeky. I když mám herecky už něco za sebou, tak je člověk pokorný, když někam přijde jako nováček. Když se ale vrátím k tomu Filipovi, tak pro mě nebyl takovým tím princem, kterého milovaly všechny dámy. A to nemyslím rozhodně zle. Filip je báječný herecký partner, obrovský charakter a člověk, kterého si velmi vážím. Dokonce jsme spolu točili jeden projekt, kde jsme byli manželé,“ prozrazuje herečka svůj postoj k Blažkovi.

Roman Tomeš, Kristýna Kociánová a Filip Blažek
Autor: FTV Prima/ Slunečná Roman Tomeš, Kristýna Kociánová a Filip Blažek

To, že herečka hraje herečku a ještě k tomu falešnou přítelkyni, není Kristýně až tak úplně cizí. Jednou tak zachraňovala svého kolegu před dotěrnou slečnou. „Loni v létě jsem byla na svatbě našich společných známých a byl tam i jeden kolega, kterého nebudu jmenovat. Neustále se do jeho společnosti vtírala jedna připitá slečna, a protože on je gentleman a slušně vychovaný kluk, tak se jí nebyl schopný zbavit. Bylo mi ho líto, tak jsem k němu přišla, chytla ho kolem ramen a dotyčné jsem udělala takovou etudu, že je to můj kluk a ať slečna odkráčí. Pochopila to, odešla a on měl pokoj,“ směje se herečka, která se na diváky Slunečné moc těší a je zvědavá, co na ni řeknou.

Natáčení seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Natáčení seriálu Slunečná

Kristýnu Kociánovou jako Eriku sledujte v seriálu Slunečná poprvé v úterý ve 20:15 na Primě. A pokud byste se nemohli dočkat a byli zvědaví, jak to mezi Erikou a Tomem bude dál, podívat se můžete na Slunečnou v exkluzivních on-line předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Předpremiéry si nyní můžete pořídit ve výhodném balíčku tří epizod se slevou 15 %:

reklama

reklama