Tomovy děti jsou v seriálu Slunečná v ohrožení. I rodina totiž dokáže hodně potrápit!

Tom ze statku na Slunečné je vdovec, který sám vychovává své dva syny. I když měl těžké období, je jim teď nejlepším tátou. To se ale může rychle změnit. Jak? Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Tom má v seriálu Slunečná dva syny. Nyní řeší jejich budoucnost
Tom má v seriálu Slunečná dva syny. Nyní řeší jejich budoucnost
FTV Prima/ Slunečná

Štěpán a všichni Vackovi kromě Julči jsou spokojení, že Týna kývla na Štěpánovu nabídku ke sňatku. Týna si ale začíná být sama vědoma toho, že Štěpánovy úmysly možná nebyly tak úplně nezištné. Zejména Lída Vacková by byla nejraději, kdyby svatba proběhla co nejdříve. Jedině tak bude mít totiž pojištěný přístup ke statku…

Podívejte se na upoutávku seriálu Slunečná:

Slunečná (7) - upoutávka
Slunečná (7) - upoutávka

Kouzelná babička?

Toma navštíví na statku ve Slunečné sociálka. Proč? Protože jeho syn Matěj už několik dní nebyl ve škole. Tom samozřejmě o ničem neví… Všem se nejprve podaří sociálku setřást, po její druhé návštěvě je ale jasné, že tohle není jen náhoda.

Na statek přijíždí Tomova bývalá tchyně s tím, že chce, aby se kluci i s Tomem přestěhovali k ní. To ale Tom rezolutně odmítá, jenže to vypadá, že tchyně je schopna pro to, aby získala své vnuky k sobě, udělat cokoliv:

Slunečná (7): Stěhování nebude
Slunečná (7): Stěhování nebude

Za Lídou Vackovou neustále doráží její bývalý milenec – šéf z práce Radim. Lída se s ním chce rozejít, ale nedokáže se ho zbavit. A co je ještě horší, jednu z dramatických scén zahlédne i Julča. O své matce ztrácí veškeré iluze… Leoš Kratina se dozvídá, že Štěpán není nedonošený, a zeptá se proto opět Lídy, zda nemůže být jeho syn. Lída jeho podezření opět rozmetá.

Kdo je otec?

Jenže v Leošovi už zrnko podezření zapustilo kořínek a rozhodne se udělat si se Štěpánem genetické testy. Lstí se mu podaří na Frantovi vymámit vlasy, které na testování nese, a nahradí je svými. Velké odhalení přichází!

Janek Linhart se snaží zaujmout Týnu, vyptává se jí proto na nejlepší místa, kam v okolí Slunečné zajet na kole. Týna ale Janka odpálkuje, jak to umí jen ona…

Slunečná (7): Týna odpálkuje Janka, ale ten jí to vrátí
Slunečná (7): Týna odpálkuje Janka, ale ten jí to vrátí

Týna se zároveň chystá na své klasické spaní pod širákem. Sylva si z ní kvůli tomu dělá legraci, jenže Běta tomu rozumí. A když se Janek dozví, že Týna hodlá přenocovat venku u lomu, napadne ho, že by se s ní mohl náhodou setkat. V tajemném okolí Slunečné se ztratí, a nakonec bude moc rád, že se s Týnou setká. A bude z toho společně strávená noc!

Na seriál Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama