V seriálu Slunečná se ukáže profesorův syn. Dozvíme se, že profesor je vrah!

Profesorova minulost je v seriálu Slunečná tak trochu obestřena tajemstvím. A alkoholovým oparem. V úterní epizodě ale roušku tajemství poodhalíme. A hezké to nebude. Epizodu můžete již teď sledovat v exkluzivní předpremiéře.
Profesor ze seriálu Slunečná má problém s alkoholem
Profesor ze seriálu Slunečná má problém s alkoholem
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Na statek Slunečná přichází neznámý mladý muž. Po počátečních rozpacích se ukazuje, že je to syn profesora Kohouta. A přichází se smutnou novinou, jeho matka a profesorova bývalá manželka zemřela a koná se její pohřeb. Syn se ale se svým otcem nemíní jakkoliv sbližovat, zachovává si chladný odstup.

Má totiž pocit, že profesor celou rodinu zničil a rozložil. Proč? Samozřejmě, že svým alkoholismem. Se svým otcem zkrátka nechce vůbec nic mít, což ale všem na statku připadá až příliš kruté…

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (12): Profesorův syn

Proč tedy ale vlastně profesor Kohout vlastně začal pít? A jak si poradí s těžkou životní situací – nesáhne opět po láhvi alkoholu? Na to se můžete podívat už teď v exkluzivní předpremiéře 12. epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!