V seriálu Slunečná si holky vjedou do vlasů. Takovou rvačku hospoda nezažila

Když scenáristé předepíšou herečkám pěknou bitku, je na place vždy pozdvižení. Většinou se na to těší a jsou plné očekávání. Stejně na tom byla i Eva Burešová, která jako Týna přestane ustupovat Lídě v podání Dany Batulkové, a už si nenechá nic líbit. Podívejte se na to už dnes večer na Primě od 20.15 v seriálu Slunečná.
Rvačka mezi Lídou a Týnou
Rvačka mezi Lídou a Týnou
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Do lihovaru k Vackům přijde kontrola. Ukáže se, že Štěpán ulil líh. Hrozí jim pokuta a zabavení veškerého majetku. Lída Vacková si ale myslí, že je udala Týna, protože si stále nemůžou přijít na jméno. Lída tak vtrhne do hospody a pustí se do Týny bez zbytečných servítků.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (44): Bitka mezi Týnou a Lídou

„Bylo to vtipné natáčení, protože poprvé se Týna vzepjala a nenechala se od Lídy mlátit. Do téhle chvíle jí pokaždé ustoupila. Teď se jí ale poprvé postavila a dopadlo to, jak to dopadlo,“ přibližuje děj Eva Burešová, která přiznává, že při natáčení této fackovací scény zažila velkou zábavu.

„Lída upadla a rozbila si hlavu. Sice to vypadá nebezpečně, ale my jsme se u toho s Danou Batulkovou dost nasmály. Měly jsme k ruce kaskadéra, který nám pomáhal vymýšlet chvaty a hmaty. Nakonec jsme přes sebe ječely a začaly se prát jako holky ve školce. Bylo to vtipné. Kluci seděli jen kolem stolu, koukali se na nás a dostávali záchvaty smíchu. Doufám, že to ve finále bude vypadat vážněji, než jak to působilo, když jsme to točily,“ usmívá se herečka, která současně přiznává, že celkově vypjaté scény nemá moc ráda.

„Když točím takovéto scény, mám pak tendenci se všem kolegům omlouvat. Teď to ale bylo fajn. Smích předčil omluvy.“

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!