Ve Slunečné se ženské poperou! Kvůli čemu? Přece kvůli statku

Po úmrtí statkáře Martina Popelky se ve Slunečné rozhoří souboj o to, komu prodají jeho dcery statek. Zájem má víc lidí. Jenže co když jedna ze sester statek ani prodávat nechce? Na první epizodu seriálu Slunečná se podívejte exkluzivně v předpremiéře už v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.
Ála a Lída se v seriálu Slunečná poperou!
Ála a Lída se v seriálu Slunečná poperou!
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Ne, že by Lída Vacková a Ála Konvičková měly špetku taktu. Manželka starosty Slunečné Lída Vacková už se na statku vidí, jenže místní obchodnice s pojízdnou prodejnou to vidí úplně stejně – statek musí připadnout jí. A tak vychování nevychování uhodí s dotazem na Týnu ještě v den pohřbu jejího tatínka Martina, se kterým statek do posledních chvil společně vedli.

Obě dámy mají totiž pocit, že Týna starost o vedení statku sama nezvládne a bude ho chtít prodat. To se ale mýlí, Týně se do prodeje statku vůbec nechce. To ale Ála ani Lída netuší, a protože mají o investici obě eminentní zájem, hned na pohřební hostině si vjedou do vlasů. A to pořádně!

Podívejte se už teď na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (1): Bitka o Konvičkové a Vackové

Jak se budou tvářit, když zjistí, že Týna statek prodávat nemíní? A co na to Týnina sestra Sylva? Ta nemá jediný zájem na tom statek udržet, naopak by se ho ráda zbavila. Samozřejmě za nejvyšší možnou sumu, kterou kdo nabídne…

První epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře už v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

reklama

reklama