Velké překvapení pro Janka. A ještě větší pro Týnu. Predrag chce stavět ve vsi Slunečná!

Ačkoliv se Týně vůbec nelíbí, že Janek s Predragem obchoduje, Janek má pocit, že tenhle kšeft mu za to stojí. Jenže netuší, jaké má Predrag plány. Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě serilu Slunečná.
Janek bude opět v seriálu Slunečná jednat s Predragem
Janek bude opět v seriálu Slunečná jednat s Predragem
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Predrag je z obchodování s Jankem nadšený. Velmi nadšený byl i z toho, že Janek jejich poslední setkání uspořádal ve Slunečné. Prostě radost obchodovat.

Pro Janka to ale moc radost nebude. Predrag má v plánu vystavět depo pro kamiony. Janek mu vybral hned několik vhodných pozemků. Jenže Predrag to vidí jinak. Za tučnou provizi chce, aby Janek našel pozemky pro depo, pokud možno ve Slunečné. Janek jako správný byznysman vycítí šanci. Ale jak se na tohle bude tvářit Týna?

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (36): Predrag chce do Slunečné

36. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě! Mezi Týnou a Jankem vznikne kvůli Predragovi velké napětí.

Julie vyrazí v seriálu Slunečná na rande

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Rande Julie a veterináře? Katastrofa od začátku

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!