Velké překvapení pro Týnu. Sylva ji vyplatí ze statku Slunečná

Tak s tímhle Týna tedy ani v nejhorším snu nepočítala! Sylva projeví nečekaný zájem o statek a Týna bude pořádně překvapená. Jak si se situací poradí? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Sylva bude chtít vyplatit v seriálu Slunečná Týnu
Sylva bude chtít vyplatit v seriálu Slunečná Týnu
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Julča s Týnou se nejprve radují. V bance jim konečně schválili půjčku, díky níž Sylvu vyplatí ze statku a konečně od ní budou mít pokoj. To se ale děvčata trochu přepočítala. Sylva totiž mění plány!

Od doby, co se spřáhla s Lídou Vackovou a aspiruje stát se Štěpánovou manželkou, totiž Sylva zásadně mění přístup ke Slunečné. Lída jí vysvětlila, kolik by při správném využití a finanční strategii na Slunečné mohla vydělat. Tučný balík peněz si nenechá ujít. A slib-neslib se rozhodne, že nebude čekat na Týniny peníze, ale naopak vyplatí ona Týnu. A dokonce pro ni má ještě přátelský tip, co dělat, až statek opustí…

Podívejte se na reakci Týny ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (33): Sylva vyplatí Týnu

Co teď bude Týna dělat? Přistoupí na Sylvinu nabídku opustit Slunečnou?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, který můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách online v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!