Vladimír Polívka pomáhá v barech i nemocnicích. Jak se činí hvězda seriálu Slunečná?

Nemocnice, odběrová místa a barmani. Že tyto věci nejdou dohromady? Omyl – a své o tom ví herec Vladimír Polívka. Podporuje totiž iniciativu barmanů, kteří na základě veřejné sbírky vyrábějí freshe a vozí je do nemocnic nebo na odběrová místa. Jednou zastávkou byla i Psychiatrická nemocnice v Bohnicích.
Vladimír Polívka alias Lukáš Verner ze seriálu Slunečná pomáhá
Vladimír Polívka alias Lukáš Verner ze seriálu Slunečná pomáhá
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Herec Vladimír Polívka hraje ve Slunečné doktora Lukáše Vernera, a jelikož je kvůli vládním restrikcím vše zavřené, tedy kromě natáčení seriálu, nicméně do společnosti ani divadla vyrážet nemůže, volný čas herec využívá pro dobrou věc.

Nemocnice a místa, kam pomoc poputuje, vybírají koordinátoři projektů podle toho, kde jsou lékaři nejvíc vytížení nebo kde to je zkrátka nejvíc potřeba.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Nemocnice a místa, kam pomoc poputuje, vybírají koordinátoři projektů podle toho, kde jsou lékaři nejvíc vytížení nebo kde to je zkrátka nejvíc potřeba.

Velmi rád podporuje projekt Public Care, iniciativu, která má pomoci nočním podnikům udržet provoz i během současné situace, a zároveň dodat vitamíny v podobě ovocných a zeleninových freshů těm, kteří to nejvíce potřebují. „Ten džusík, který jim dovezeme, je sice maličkost, ze které je ale velká radost.“

Slunečná dávka vitamínů pro ty, kdo ji potřebují nejvíce

Dávka vitamínů je velmi vítaná a lékaři za ni děkují. Nemocnice a místa, kam pomoc poputuje, vybírají koordinátoři projektů podle toho, kde jsou lékaři nejvíc vytížení nebo kde to je zkrátka nejvíc potřeba.

Vladimír Polívka alias Lukáš Verner ze seriálu Slunečná pomáhá
Autor: FTV Prima/ Slunečná Vladimír Polívka alias Lukáš Verner ze seriálu Slunečná pomáhá

Pokud by existoval nějaký elixír na tuhle dobu a covid, má herec jasno, jak by chutnal. „Za mě osobně je jednom jeden elixír, který na tohle celé může pomoct, a to je opravdu dobře pálená slivovice. Dal jsem si takovou před Vánoci – a pořád jsem zdravý,“ s humorem říká Vladimír Polívka.

Vladimíra Polívku coby Lukáše Vernera sledujte v seriálu Slunečná každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!