Vychází kniha Slunečná 3. Zopákněte si příběhy a prohlédněte dosud nezveřejněné fotky!

Na pulty knihkupectví se řítí již třetí knižní pokračování vašeho oblíbeného seriálu Slunečná. Připomeňte si příběhy ze statku a hospody na Slunečné, lásky i rozchodu, drama i dobrodružství. Kniha Slunečná 3 dějově pokrývá epizody 57 až 79, vzpomenout tak můžete třeba na svatbu Julči a Martina, Honzákovy intriky, ale i Štěpánovu agresi. A na poličce si nechejte dost místa, s knížkami Slunečná totiž ještě zdaleka nekončíme!
Slunečná 3
Slunečná 3
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Přeneste se zpět na známý statek Slunečná s oblíbenými hrdiny a ústřední dvojicí Týnou a Jankem a užijte si jejich životní příhody opět v knižní podobě!

Slunečná z ruky Reného Decastelo

Autorem dalšího, již třetího pokračování knižní série Slunečná, je René Decastelo, kreativní producent a scenárista populárního seriálu. Třetí díl vašich oblíbených příběhů volně navazuje na první a druhý díl a také obsahuje velkou obrazovou přílohu s dosud nepublikovanými fotografiemi z natáčení seriálu. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná: Třetí kniha Slunečná v prodeji

Vydavatelem je jako u předchozích dílů společnost Euromedia, a. s., ve spolupráci s FTV Prima. Více informací o novém titulu a dalších produktech spojených se seriálem Slunečná si přečtěte na stránkách seriálu Slunečná.

Kniha Slunečná 3

  • Knížka Slunečná navazuje na první a druhý díl knih Slunečná
  • Popisuje děj dílů oblíbeného seriálu Slunečná mezi epizodami 57 a 79
  • V knížce najdete rozsáhlou obrázkovou přílohu z natáčení, nabitou fotografiemi, které jste dosud neměli šanci nikde vidět
  • V prodeji bude knížka Slunečná 3 od 17. května 2021 za cenu 359 Kč
  • Knihu Slunečná 3 můžete koupit také on-line

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!