BONUS Udělejte si pěkný večer. Naučte se svádět tancem

Jak na to, uvidíte na přímo instruktážním videu ze 2. dílu show Souboj národů. Dobývání partnera nebo partnerky tancem je v přírodě v období námluv stále ještě běžnou věcí. Stačí se teď na jaře koukat na procházce kolem sebe. Ale co my, lidé? Jak jsme při takovém tanečku svůdní?
Jedničku ovládly vydrace, dvojku vlnění.
Jedničku ovládly vydrace, dvojku vlnění.

reklama

Koukněte se na videu na extra sestřih ze soboty. Po tomto souboji pohlaví si něco takového můžete vyzkoušet také. Rozvlnit boky, zakroužit pánvičkou, hýřit hrudí...

Vše o pořadu najdete TADY

Jak už bylo řečeno, inspirovat se lze také v přírodě. Třeba u japonských jeřábů. U nich se při rituálním sváděcím tanečku samec samici ukloní, poskočí nahoru a dolů a nakonec vydá troubivý zvuk. To činí tak dlouho, dokud samice neodpoví: Začne napodobovat jeho pohyby a nakonec je sladí do společného tance.

Krokodýli nilští zase čeří vodu vibracemi svých prsních svalů. Samice pak tře svou tlamu proti samcově, příjemně mu dělá vypouštěním bublin pod vodou do jeho brady.

Nejste-li pohybově zdatní, sledujte světlušky. Ty se okouzlují světlem. Každý druh má svoji vlastní frekvenci a intenzitu blikání, aby se dal dobře rozpoznat:-)

Pokud vám sobotní díl utekl, koukněte se na něj na Prima PLAY

 

2. díl Souboje národů si můžete připomenout ještě v galerii fotek.


 

Hrajte o super televizor Panasonic. Vyzkoušejte se v našem velkém kvízu, zaměřeném na Česko-Slovenskou historii. Jestlipak například víte, jak zněla poslední věta Juraje Jánošíka, než se probodl? 

VELKÝ KVÍZ ČEŠI VS.SLOVÁCI NAJDETE DOLE:

Souboj národů - Moderátoři - Obrázek 2

SOUTĚŽ O TV PANASONIC: Češi vs. Slováci ve velkém testu. Kdo je chytřejší?

 

(schneidy)


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama