Co "uvaří" Dejdar s Hudákem v sedmičce Souboje? I Pohlreich bude koukat

Tento díl nás skutečně zavede do kuchyně a světa gastronomie. Tématem je jídlo a nápoje. A kdo celý večer okoření? Pozvání do mezinárodního klání přijali skutečně významní a zábavní hosté.
Pěsti v ringu. Dva moderátoři jako zástupci dvou národů - Čechů a Slováků
Pěsti v ringu. Dva moderátoři jako zástupci dvou národů - Čechů a Slováků

reklama

Naše šance na ulovení dalších bodů jsou skutečně vysoké. Za český tým nastupují svérázný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a dvojice z herecké branže - Alice Bendová a Bohumil Klepl. Vše o pořadu najdete ZDE

Slovenský národ budou zastupova tzpěvačka a porotkyně X - Factoru Sisa Sklovská, herci Zuzana Šebová a Csongor Kassai.

Show Souboj národů sledujte v sobotu večer na Primě ve 22:55!


Dojde na míchání nápojů i poznávání písně puštěné odzadu. Co myslíte, koho si vyberou moderátoři na hudební hádanku? To si nenechte ujít. Proti sobě stanou Sisa Sklovská a buditel českých restaurací Zdeněk Pohlreich:-) Slováci proti Čechům. Výhradně s humorem! Sledujte novou show. Foto: (tl)

V další disciplíně půjde chvílemi více o prsty, než o body.

Loupete rádi brambory? Asi ne, že? Možná o to více vás zaujme pohled na druhý duel, v němž se utkají herci Csongor Kassai a Bohumil Klepl. Kdo bude rychlejší?

 

Máte rádi Zdeňka Pohlreicha? Už příští neděli 18. května v 18:00 startuje na Primě Zdeňkův nový kulinární pořad Rozpal to, šéfe! Takto jste ho ještě neviděli.

Zdeněk Pohlreich to rozpálí. Na obrazovce bude jen on a gril. Na ranči u jeho Zdeničky mu však strkali "nosy" do díla kameramani i zvědaví koně.

ZE ZÁKULISÍ nového pořadu. Šéf to rozpálil a ledy se hnuly

Bohumil Klepl je rovněž zárukou kvalitní zábavy. Na videu si připomeňte, že je taky velkým cestovatelem:-)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

QI 7 – WC s Bobem Kleplem

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama