Last minute: Souboj národů, odlet ve 22:30, zábava zdarma

Doprava a cestování. To jsou témata 4. dílu oblíbené mezinárodní show. V sobotu večer se možná díky soutěžícím konečně naučíte například efektivně sbalit kufry.
Moderátorské duo Martin Dejdar a Michal Hudák
Moderátorské duo Martin Dejdar a Michal Hudák

reklama

Zdá se vám úkol s cestovní tématikou příliš jednoduchý? To jste ještě nemuseli v časovém limitu pakovat takové "užitečné" věci, jako mají za úkol v soutěži Petr Kolář a operní pěvec Martin Babjak.

Vše o Souboji národů najdete TADYOtestujte se:  Připravte si příruční zavazadlo, uherák, konzervu lančmítu, naložené okurky, hořčici v plastovém kelímku (velké balení), ploutve, potápěčské brýle, pažamko....a vše pěkně složte do zavazadla. Bude vám stačit minuta? Vyhrává ten, komu nevyteče hořčice. A když vyteče, udělejte si na Velikonoční pondělí třeba pomazánku:-)

Cesta kolem světa začíná ve 20.15 na Primě. Seznamte se na videu se soutěžícími 4. dílu Souboje národů.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Predstavení teamů 4

 

Sehraní moderátoři večera Martin Dejdar a Michal Hudák s hrdostí opět povedou své týmy k utržení co nejvíce bodů. Na cestu, při níž půjde o národní čest, má za Čechy sbaleno operní diva Andrea Kalivodová, rocker Petr Kolář a známý tvůrce reklam i herec Jakub Kohák.

Mezi zástupci slovesnké strany zazáří svým šarmem moderátorka a modelka Soňa Skorcová, o body po jejím boku zabojují operní pěvec Martin Bajak a moderátor Vlado Voštinár.

Podpořte svůj národ v kvízu:

Souboj národů - Moderátoři - Obrázek 2

SOUTĚŽ O TV PANASONIC: Češi vs. Slováci ve velkém testu. Kdo je chytřejší?

 

(schneidy)

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama