Jistota za skvělou cenu. Jak sjednat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Sice je to před každou cestou samozřejmá věc, ale ne vždy je pojistka cenově výhodná. A vy to ani nemusíte vědět. Poradíme vám, jak si můžete takovou cenu zajistit. Jsou triky, jak lze pojistku nastavit co nejvýhodněji. Na co je tedy třeba myslet, až budete ji budete sjednávat?
Manuál na cestovní pojištění
Manuál na cestovní pojištění
thinkstock.com

reklama

Je to naprosto normální. Chceme mít kvalitní věci za ty nejlepší ceny. To přitom neplatí jenom u zboží v obchodech, ale může to platit třeba i u služeb, nebo v oblasti ochrany. V tomto článku vám poradíme, jak můžete sjednat nejvýhodnější cestovní pojištění do zahraničí online. Prvním krokem je využití srovnání cestovního pojištění. Jedním z nejlepších srovnávačů cestovního pojištění najdete právě na Prima Rádci.

1. Krátký zájezd vs. delší cesta

Pokud vyrážíte jenom na poznávací zájezd, nebo na standardně dlouhou dovolenou, uzavřete nejlevnější cestovní pojištění online, a to v podobě krátkodobé pojistky. Pokud ale chcete setrvávat v cizí zemi déle, určitě se poohlédněte po jiných možnostech. Jsou totiž i dlouhodobá pojištění, která mohou nabídnout ochranu i po dobu celého jednoho roku. Po finanční stránce se daná možnost jeví jako ta nejlepší na trhu.

 

Na hory je lepší se pojistit komerčně, kartička pojišťovny nemusí stačit Foto:

Porovnejte si nabídky cestovního pojištění na trhu. Stačí zadat pár údajů a máte okamžitý přehled cen i smluvních podmínek.

Přehled cestovního pojištění on-line2. Máte přehled o bonusech, jsou výhodné

Když se rozhodnete sjednat cestovní pojištění online, můžete snadno prozkoumat, co která pojišťovna dokáže nabídnout. Není nic výjimečného, že u mnohých to jsou různé bonusy a nadstandardní služby, které jsou už ceně. To znamená, že za ně nepřiplácíte. Logicky tedy vyjde v konečném důsledku tato pojistka mnohem levněji, než konkurenční produkt s levným základem, ale nutností za každý doplněk zaplatit zvlášť. A je jedno, zda jedete lyžovat do Francie, nebo na dovolenou do Černé hory.

Například jízda mimo vyznačenou trasu není součást pojištění

Pojištění na hory: 4 věci, které vám můžou ušetřit peníze i problémy

3. Ušetříte čas i peníze

Nejenom, že ušetříte čas, ale ušetříte také peníze. Proč? Varianta online sjednání pojištění je oproštěna od jakékoliv administrativy a je také cenově zvýhodněna. Skvělá cesta, jak skutečně uzavřít nejlevnější cestovní pojištění na trhu, a to bez nutnosti udělat pro získání pojistky cokoliv navíc. Stačí totiž vyplnit potřebné parametry spojené s vaší cestou přímo ve formuláři na internetu. Na Prima Rádci najdete nejlevnější pojistku již od 9 korun za den.

 

SPECIÁL: Vše důležité o cestovním pojištění

Cestovní pojištění si můžete sjednat snadno přes internet Foto:

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!