Špinavá vražda ve VIP čtvrti. Skvělé vyhlídky v detektivce na čtvrteční večer

Detektiv Beran si už na svou trpěnou “parťačku” spisovatelku Klaudii zvyká. Tentokrát budou společně řešit násilnou smrt mladé hospodyně Oxany, což je zavede do luxusní vilové čtvrti plné významných rodin a také do komunity ruských imigrantů.
tentokrát společně řeší násilnou smrt mladé hospodyně Oxany.
tentokrát společně řeší násilnou smrt mladé hospodyně Oxany.
archiv FTV Prima

reklama

Situace se zkomplikuje, když vyjde najevo, že Oxanin bývalý přítel je zapojený do organizovaného zločinu, a ukazuje se, že její smrt patrně nějak souvisí s jejím utajovaným poměrem s významným ženatým mužem.

Epizody seriálu V.I.P. vraždy vysíláme každý čtvrtek ve 20.15 na Primě

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (4) - upoutávka

Beran a Klaudie se snaží přijít na to, kdo a proč mohl mít zájem zbavit se obyčejné mladé dívky, která toužila pouze po lásce a po lepším životě.

Zvládne mladý komisař vyřešit další komplikovaný případ, ve kterém je hlavním motivem láska a žárlivost, když má za zády nejen horlivou Klaudii, ale také se u vyšetřování objeví jeho bývalá přítelkyně Lada a navíc ho začne opět dusit policejní psycholog Hofman?

Je nám spolu Prima už 25 let

25 let televize Prima: Pusťte si to nej z programu online

Detektivní seriál (2016). Hrají S. Norisová, P. Děrgel, M. Vladyka, M. Myšička, J. Sedláčková, J. Révai, L. Frej, V. Petrová, J. Hána, J. Stryková a další. Režie J. Fuit

Toto by vás k premiérovému dílu i k celému seriálu mohlo také zajímat. Už znáte Beranovu bývalou přítelkyni?

Brutálni Lada? Když jde o zločince, tak ano!

ROZHOVOR Na oddělení vražd se objeví Beranova ex. Brutální Lada!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!