Dopadne to ve Štikách na Štědrý den katastrofou, nebo se usmíří?

Vánoce jsou tu a Štikovi a Koktovi jsou ve fázi války kvůli hádce o ztracené Moničiny klíče. Semkne se před svátky rodina, nebo zůstanou "na nože"? To se dozvíte v pondělní epizodě.
Štiky se připravují na Vánoce
Štiky se připravují na Vánoce
Produkce

Ve Štikách se řeší včerejší extempore kvůli klíčům. Ornella s Pepou jsou (částečně oprávněně) z celé situace znechucení, protože ve ztrátě klíčů prsty neměli. Pepa by byl nejraději, aby se mu Monika omluvila. Jenže u Štikových to vidí úplně jinak!

Štiky (4) - upoutávka
Štiky (4) - upoutávka

Monika, stejně jako Michal, který je do své ženy zamilovaný snad víc než kdy dříve, má ale pocit, že ona byla v právu a že ji Pepa napadl. Jak to bylo ve skutečnosti, to je otázka… Michal každopádně nechce mít zkažené Vánoce a rozhodne se jednat. Svolá rodinou poradu.

Jak to bude se Štikami o Vánocích?

Michal, Monika a Ornella se tedy sejdou na neutrální půdě a celou záležitost proberou. Monika hlavně řeší, že se nedodržují její pravidla, v jejím domě totiž mají platit pouze a jenom její pravidla!

Štiky (4): Štiky (4) - Můj dům moje pravidla
Štiky (4) - Můj dům moje pravidla

Charlotte a Ifko přemýšlejí, co komu koupit k Vánocům. Monika má jasno, její představu, a zejména finanční aspekt celé záležitosti ale mladá dvojice úplně nesdílí.

Štiky (4): Štiky (4) - Drahý dárek pro Moniku
Štiky (4) - Drahý dárek pro Moniku

Velké přípravy na Štědrý den

Monika a Michal připravují vánoční tabuli, Michal pomáhá se salátem šunkovými rolkami, a dokonce i smaží řízky. Zkrátka se rozhodl, že chce Monice ulehčit práci, aby byla na Štědrý den v klidu.

Štiky (4): Štiky (4) - Michal chce pomáhat
Štiky (4) - Michal chce pomáhat

Jenže to s Michalem, který se jí náruživě rozhodne pomoci i s vánočním salátem, úplně nejde.

Štiky (4): Štiky (4) - Jak Pepa s Monikou dělali salát
Štiky (4) - Jak Pepa s Monikou dělali salát

Protože ale lehce nestíhají, klídek moc nehrozí. Aby se Moni uklidnila, celá rodinka si dá panáčka vodky. A nezůstane u jednoho.

Ani u Koktů nepanuje sváteční pohoda...

Štiky (4): Štiky (4) - Pepo ty seš fakt mimo
Štiky (4) - Pepo ty seš fakt mimo

Když konečně přijde Pepa s Ornellou, atmosféra je trochu napjatá. Všichni se ale budou snažit, aby žádné stresy nevypluly na povrch. Jak tedy dopadnou svátky? A bude Monika spokojená s dárky?

Štiky (4): Štiky (4) - Na kolik vypadá Monika
Štiky (4) - Na kolik vypadá Monika

To se dozvíte ve Štikách v pondělí od 21.30 na Primě!

reklama