Jak to bude se Štikami o Vánocích? Po tom, co se stane ve 3. epizodě, dost krušné

V rodině totiž vyvstane hodně velký konflikt mezi Monikou a Ornellou, potažmo Pepou. K závěrečnému střetu se ale schyluje v podstatě celý díl, takže se není, čemu divit.
Uvidíte ji v našem novém pořadu Štiky.
Uvidíte ji v našem novém pořadu Štiky.
archiv FTV Prima

reklama

V minulé epizodě oznámila Monika Michalovi, že se s ním chce rozvést. Nyní je ale dost překvapená, jak zbytek rodiny na celou situaci reagoval – v podstatě nijak. Každý k tomu má své důvody, faktem ovšem je, že Monika rozvodem podle Ornelly strašila po celou dobu manželství, takže když už k rozvodu skutečně dojde, nikoho to moc nepřekvapí. Překvapivá je spíš jiná věc…

Proč o rozvod nežádá Michal?
Proč o rozvod nežádá Michal?

Na rodinné sešlosti se bude řešit, jak to bude vypadat na Štědrý den. Bude jej celá rodina trávit společně? Nebo bude trávit Vánoce sama Monika, rodina Ornelly, Pepy a Quentina nebo úplně jinak?

Pepa Kokta už má jasno – opět to bude velký stres, hádky a řešení dárků. Rodina chce, aby Monika slíbila, že bude o Vánocích pohoda. Jenže kdepak, to nejde. Monika má navíc pocit, že se proti ní celá rodina spiknula. A také ji štve, že od nikoho nedostává dárky a jen se dře. Vypadá to, že tahle situace nemá východisko.

Jeden o Vánocích, druhý o nemocnici
Jeden o Vánocích, druhý o nemocnici

Ani Ornella s Pepou ale nemají zrovna pohodičku, Ornella je totiž v něčem po mamince, a vánoční dárky také řeší.

Pepo, hlídej mašli
Pepo, hlídej mašli

Alergická je na to, když Pepa řekne, že nikdy nekupoval velké vánoční dárky. Prostě předvánoční atmosféra par excellence!

Ornella tohle nebude poslouchat
Ornella tohle nebude poslouchat

Pěknou vánoční atmosféru, tentokrát bez ironie, se užijí Monika a Charlotte při pečení vánočního cukroví. Když je hotovo, vyrazí obě dvě a celá rodina na Staroměstské náměstí užít si vánoční atmosféru.

Monika si chce zazpívat Bartošovou
Monika si chce zazpívat Bartošovou

Už už to vypadá na hezkou rodinnou sešlost, všechno ale naruší ztracené klíče po návratu zpět do vily. Monika obviňuje Ornellu, že ztratila, ta se ale dušuje, že za nic nemůže a problém rychle eskaluje…

Ornella klíče nemá
Ornella klíče nemá

Štiky sledujte již příští pondělí od 20.15 na Primě!

reklama

reklama